Hey! Wat leuk dat je de tijd neemt om mijn website te bekijken. Ik stel mezelf graag even kort voor. Mijn website heet Geerten Golft en mijn naam is dus Geerten. Ik ben geboren in 1984 en speel de meeste van mijn rondes golf op De Hooge Rotterdamsche. Als je hun website bezoekt, zul je ongetwijfeld een aantal foto’s van mij tegenkomen.
In 2015 behaalde ik voor het eerst een handicap, en sindsdien houd ik bij op welke golfbanen ik speel. Wat begon als een persoonlijk dagboek, is uitgegroeid tot een website die steeds meer bezoekers trekt—en dat vind ik geweldig!
Ondertussen heb ik al meer dan 100 golfbanen in Nederland bezocht en heb ik een goed beeld van wat het land te bieden heeft op golfgebied. Ik heb talloze foto’s gemaakt, interessante mensen ontmoet en door de vele gesprekken en gespeelde banen een goed inzicht gekregen in het Nederlandse golflandschap. Wat maakt een golfbaan goed? Wat is nu écht een waanzinnig goede hole? En wanneer is een ronde golf echt geslaagd?
Ook heb ik enkele jaren met Jaap en Edwin via InstagolfNL leuke evenementen voor golfers op Instagram georganiseerd. Zij zijn inmiddels ook op een andere manier actief in de golfwereld—Jaap als manager van De Gelpenberg en Edwin als fotograaf en creatief brein.
Interview Golfers Magazine
In 2023 stond er een kort interview met mij in het Golfers Magazine. Het blad was op zoek naar gebruikers van het platform Leading Courses en hiervoor heeft Golfers Magazine contact met mij gezocht en het resultaat stond in Golfers Magazine #3 van 2023. Samen met een aantal reviews van mij die ik op dat platform heb geplaatst.

